Tırnak Bakımın Püf Noktaları

Tırnak bakımına yeterince özen göstermeğinizde çok sayıda sorunla karşı karşıya gelirsiniz. Tırnağınızın boyutuna ve genişliğine göre estetik bir şekilde kesmeniz gerekir. Tırnak bakımı öncesinde kullanacağınız aletleri çok iyi temizleyin. Kalıcı oje seti kullanıyorsanız bunları da steril bir şekilde muhafaza etmelisiniz.

tırnak

Önce tırnak makasıyla tırnaklarınızı kesin sonra tırnaklara törpüleyerek şekil verin zımparalı ve ya metal tırnak törpüsü kullanın bunun yanında tırnak etlerini de mutlaka düzenli olarak kesin. 10 dakika bekleyin sonra yıkayabilirsiniz. Tırnaklarınızı boyadıktan sonra süsleme yapın. Örneğin Tırnak Stickerları kullanacaksanız mutlaka boyaların kurumasını bekleyin. Sağlıklı tırnaklar için eldivenle iş yapın, tırnakları mutlaka kuru tutun, fazla uzatmayın, tırnak fırçası kullanmaya özen gösterin. Her şeyden önemlisi doğru ürün kullanmaya özen gösterin.
www.nailturkey.com sitemiz üzerinden alacağınız ürünler son derece kaliteli ve uygun fiyatla satılmaktadır. Tırnak sağlığınız için mutlaka Tırnak Marketi hizmeti sunan sitemizden faydalanın. Bakımlı ve sağlıklı tırnaklara sahip olmak isteyen kadınları en doğru adresi sitemizde ihtiyacınız olan her şey vardır.

Leave a Reply