Iphone, Ipad ve Ipod Cihazlarında silinmiş Veriler Geri Getirilir mi?

Bazı zamanlarda silmek istediğimiz veriler ya da bilgiler istem dışından silinmekte ya da silindiğimiz bir bilgiyi daha sonradan tekrar görmek isteyebildiğimiz zamanlarda hemen bir karamsarlığa düşeriz tekrar nasıl geri getirebilirim diye ancak yeni geliştirilen uygulamalar sayesinde bu bilgilere geri getirilmektedir. MacBook ve bilgisayarlardan da alınabilen bu uygulamalar sayesinde çok kolay şekilde bilgilerinizi geri alabilirsiniz.

apple

Temel mantık olarak bilgisayardaki ve telefonlardaki bilgiler hiçbir zaman silinmez sadece bilgilere gidiş yolu kapatılır belirli programlar sayesinde bu yol açılır ve bilgiler geri getirilir. iPhone Şifremi Unuttum diye çok sayıda kişi arama motorundan yardım istemektedir bu mantık böyle durumlarda da çok işe yaramaktadır ve bilgiler tekrar geri getirilir.
Silinen bilgilerinizi ios cihazınızı son yedekten restore ederek çok kolay bir şekilde geri getirebilirsiniz bunun yanında PhoneREscue programını da kullanarak verileri kurtarmak mümkündür. iPhone zil sesi yapma gibi ihtiyacınız olan tüm bilgiler için mutlaka www.applehocam.com adresimizi ziyaret edin.

Leave a Reply